Rozpis od 16. 5. 2022 do 22. 5. 2022 (20. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Všechny plochy
po
16. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Radek Bican
14:00 - 15:00
Radek Bican
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Pavlína Slavíková
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Viktorie Molhancová
17:00 - 18:00
Václav Kučera
18:00 - 19:00
Václav Kučera
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 Barbora Molhancová
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 František Záveský
15:00 - 16:00
Agáta Melmerová
16:00 - 17:00
Magdaléna Vališová Vališová
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
út
17. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Jan Procházka
14:00 - 15:00
Jan Procházka
15:00 - 16:00
Barbora Dušková
16:00 - 17:00
Ondřej Wohlschlager
17:00 - 18:00
Svatopluk Ambrož
18:00 - 19:00
Svatopluk Ambrož
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Miloslava Žlůvová
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Jan Mojka
18:00 - 19:00
Jan Mojka
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Naděžda Vlčková Vlčková
15:00 - 16:00
Naděžda Vlčková Vlčková
16:00 - 17:00
Michal Heřman
17:00 - 18:00
Michal Heřman
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
st
18. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Kateřina Horáková
16:00 - 17:00
Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Monika Tampierová Tampierová
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
čt
19. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Jan Pešek
16:00 - 17:00
Jan Pešek
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Ladislav Kučera
18:00 - 19:00
Ladislav Kučera
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plochaLenka Novotná
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Vanesa Honzíková
16:00 - 17:00
Lukáš Vodička
17:00 - 18:00
Radek Bican
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00

20. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Jaroslav Nohava
16:00 - 17:00
Iva Kučerová
17:00 - 19:00
Radek Bican
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Pavlína Formánková
16:00 - 17:00
Eva Jílková
17:00 - 18:00
Barbora Dušková
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Justýna Jílková
14:00 - 15:00
Justýna Jílková
15:00 - 16:00
Andrea Kučerová
16:00 - 17:00
Lenka Novotná
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
so
21. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaJiří Štabrňák Štabrňák
09:00 - 10:00
Jiří Štabrňák Štabrňák
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
ne
22. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Jiří Jerhot
10:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 František Záveský
17:00 - 18:00
František Záveský
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Jan Staněk
17:00 - 18:00
Jan Staněk
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 Hana Jerhotová
10:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Michal Heřman
17:00 - 18:00
Michal Heřman
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00

Základní informace

Tenisový klub Zliv
Tyršova 754
373 44 Zliv

Důležité kontakty

Helena Phungová
předsedkyně TK Zliv
724 502 547
Antonín Flíček
správce, rezervace
777 264 943
Iva Kučerová
web, rezervace
728 166 908
E-mail tenisklubzliv@gmail.com