Rozpis od 15. 4. 2024 do 21. 4. 2024 (16. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Všechny plochy
po
15. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Ihor Limanov
17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Radek Bican
17:00 - 18:00
Radek Bican
18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
út
16. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
st
17. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Trénink soutěžních týmů
17:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Trénink soutěžních týmů
17:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00
Zuzana Šimsová
14:00 - 15:00
Agáta Melmerová
15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Trénink soutěžních týmů
17:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
čt
18. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00
Jiří Remta st.
18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00

19. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00
Jaroslav Formánek st.
10:00 - 11:00
Jaroslav Formánek st.
11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00
Jiřík Trávníček
14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00
Václav Sýkora
14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00
Matyáš Klimeš
15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
so
20. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00
Václav Sýkora
11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00
ne
21. 4.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Kurt 1
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00
_ 11:00 - 12:00 _ 12:00 - 13:00 _ 13:00 - 14:00 _ 14:00 - 15:00 _ 15:00 - 16:00 František Záveský
16:00 - 17:00
František Záveský
17:00 - 18:00
_ 18:00 - 19:00 _ 19:00 - 20:00 _ 20:00 - 21:00
Kurt 2
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00
_ 11:00 - 12:00 _ 12:00 - 13:00 _ 13:00 - 14:00 _ 14:00 - 15:00 _ 15:00 - 16:00 _ 16:00 - 17:00 _ 17:00 - 18:00 _ 18:00 - 19:00 _ 19:00 - 20:00 _ 20:00 - 21:00
Kurt 3
09:00 - 10:00
Václav Sýkora
10:00 - 11:00
_ 11:00 - 12:00 _ 12:00 - 13:00 _ 13:00 - 14:00 _ 14:00 - 15:00 _ 15:00 - 16:00 Michaela Hájková
16:00 - 17:00
Michaela Hájková
17:00 - 18:00
_ 18:00 - 19:00 _ 19:00 - 20:00 _ 20:00 - 21:00

Základní informace

Tenisový klub Zliv
Tyršova 754
373 44 Zliv

Důležité kontakty

Helena Phungová
předsedkyně TK Zliv
+420 724 502 547

Iva Kučerová
web, rezervace
+420 728 166 908

E-mail
tenisklubzliv@gmail.com