Rozpis od 2. 5. 2022 do 8. 5. 2022 (18. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Všechny plochy
po
2. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Ondřej Wohlschlager
10:00 - 11:00
Adéla Vališová
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Matěj Slavík
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Jaroslav Molhanec
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 16:30 Kateřina Hačková Hačková
16:30 - 17:00
Kateřina Hačková Hačková
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 Jindra Kučerová
10:00 - 11:00
Jaroslav Molhanec
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Agáta Melmerová
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Jindra Kučerová
18:00 - 19:00
Jindra Kučerová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
út
3. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Miroslav Blecha
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Jitka Hrdinová
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 Jaroslav Molhanec
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Kamila Blechová Blechová
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Barbora Dušková
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
st
4. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Valerie Holubová
14:00 - 15:00
Monika Tampierová Tampierová
15:00 - 16:00
Václav Košťál
16:00 - 17:00
Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Michal Heřman
15:00 - 16:00
Michal Heřman
16:00 - 17:00
Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
čt
5. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Kateřina Hačková Hačková
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Jiří Remta st.
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Radek Bican
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Jitka Hrdinová
15:00 - 16:00
Vanesa Honzíková
16:00 - 17:00
Eva Jílková
17:00 - 18:00
Eva Jílková
18:00 - 19:00
Svatopluk Ambrož
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

6. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Adéla Vališová
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Viktorie Molhancová
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Marie Hajíčková
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Lenka Novotná
16:00 - 17:00
Lenka Novotná
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 Ondřej Wohlschlager
10:00 - 11:00
Ondřej Wohlschlager
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Justýna Jílková
15:00 - 16:00
Andrea Kučerová
16:00 - 17:00
Jaroslav Nohava
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
so
7. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaA tým | TK Zliv A - LTC Tábor 1903 D
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plochaA tým | TK Zliv A - LTC Tábor 1903 D
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plochaA tým | TK Zliv A - LTC Tábor 1903 D
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
ne
8. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Jiří Jerhot
10:00 - 11:00
Jiří Jerhot
11:00 - 12:00
Viktorie Molhancová
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 Martin Duspiva
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Martina Ambrožová
16:00 - 17:00
Martina Ambrožová
17:00 - 18:00
Radek Bican
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 Jiří Remta st.
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Michal Heřman
15:00 - 16:00
Michal Heřman
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 Hana Jerhotová
10:00 - 11:00
Hana Jerhotová
11:00 - 12:00
Viktorie Molhancová
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Jan Staněk
15:00 - 16:00
Jan Staněk
16:00 - 17:00
Lenka Novotná
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
Jiří Štabrňák Štabrňák
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

Základní informace

Tenisový klub Zliv
Tyršova 754
373 44 Zliv

Důležité kontakty

Helena Phungová
předsedkyně TK Zliv
724 502 547
Antonín Flíček
správce, rezervace
777 264 943
Iva Kučerová
web, rezervace
728 166 908
E-mail tenisklubzliv@gmail.com