Rozpis od 9. 5. 2022 do 15. 5. 2022 (19. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Všechny plochy
po
9. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Matěj Slavík
15:00 - 16:00
Agáta Melmerová
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Radek Bican
15:00 - 16:00
David Růžička Růžička
16:00 - 17:00
Jaroslav Molhanec
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 Barbora Molhancová
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 16:30 Kateřina Hačková Hačková
16:30 - 17:00
Kateřina Hačková Hačková
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
út
10. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 1. Zliv Open 2022 Jana Skaly
15:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 1. Zliv Open 2022 Jana Skaly
15:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 1. Zliv Open 2022 Jana Skaly
15:00 - 21:00
st
11. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 David Růžička
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 pavel Kuchař
14:00 - 15:00
Monika Tampierová Tampierová
15:00 - 16:00
Kateřina Horáková
16:00 - 17:00
Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
čt
12. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Jindra Růžička
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
Svatopluk Ambrož
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Lukáš Vodička
17:00 - 18:00
Radek Bican
18:00 - 19:00
Tomáš Šarvaic
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Vanesa Honzíková
16:00 - 17:00
Michal Heřman
17:00 - 18:00
Michal Heřman
18:00 - 19:00
Mirek POLENA
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

13. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Adéla Vališová
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Jiří Štabrňák Štabrňák
15:00 - 16:00
Barbora Dušková
16:00 - 17:00
Jana Jandová
17:00 - 18:00
Eva Jílková
18:00 - 19:00
Viktorie Molhancová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Miroslav Blecha
15:00 - 16:00
Michal Heřman
16:00 - 17:00
Marie Hajíčková
17:00 - 18:00
Radek Bican
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Justýna Jílková
14:00 - 15:00
Jana Jandová
15:00 - 16:00
Andrea Kučerová
16:00 - 17:00
Jaroslav Nohava
17:00 - 18:00
Jindra Růžička
18:00 - 19:00
David Růžička
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
so
14. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaTK Zliv A - TO Sokol Kamenný Újezd
09:00 - 15:00
David Růžička
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Alžběta Dušková
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plochaTK Zliv A - TO Sokol Kamenný Újezd
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plochaTK Zliv A - TO Sokol Kamenný Újezd
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 Adéla Vališová Vališová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
ne
15. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaMiroslav Blecha
09:00 - 10:00
Jiří Jerhot
10:00 - 11:00
Jiří Jerhot
11:00 - 12:00
Jaroslav Molhanec
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Trmalová
15:00 - 16:00
Martina Ambrožová
16:00 - 17:00
Antonín Flíček
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 Jiří Remta st.
10:00 - 11:00
Jindra Růžička
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Michal Heřman
15:00 - 16:00
Michal Heřman
16:00 - 17:00
Martina Ambrožová
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 Hana Jerhotová
10:00 - 11:00
Hana Jerhotová
11:00 - 12:00
Jaroslav Molhanec
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Jan Staněk
15:00 - 16:00
Jan S
16:00 - 17:00
František Záveský
17:00 - 18:00
František Záveský
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00

Základní informace

Tenisový klub Zliv
Tyršova 754
373 44 Zliv

Důležité kontakty

Helena Phungová
předsedkyně TK Zliv
724 502 547
Antonín Flíček
správce, rezervace
777 264 943
Iva Kučerová
web, rezervace
728 166 908
E-mail tenisklubzliv@gmail.com