Rozpis od 23. 5. 2022 do 29. 5. 2022 (21. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Všechny plochy
po
23. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Ondřej Wohlschläger
10:00 - 11:00
Ondřej Wohlschläger
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 16:30 Kateřina Hačková
16:30 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 14:30 Radek Bican
14:30 - 15:00
Radek Bican
15:00 - 16:00
16:00 - 16:30 Viktorie Molhancová
16:30 - 17:00
Viktorie Molhancová
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Matěj Slavík
15:00 - 16:00
Agáta Melmerová
16:00 - 17:00
Magdaléna Vališová
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
út
24. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Ondřej Wohlschläger
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Zliv Open Tour 2. kolo
15:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Zliv Open Tour 2. kolo
15:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Zliv Open Tour 2. kolo
15:00 - 21:00
st
25. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 František Záveský
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Kateřina Horáková
16:00 - 17:00
Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Trénink soutěžních družstev
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Valerie Holubová
14:00 - 15:00
Hana Melmerová Melmerová
15:00 - 16:00
Naděžda Vlčková
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Jindra Růžička
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
čt
26. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Vanesa Honzíková
16:00 - 17:00
Lukáš Vodička
17:00 - 18:00
Jindra Kučerová
18:00 - 19:00
Jindra Kučerová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 David Růžička
17:00 - 18:00
Eva Bicanová
18:00 - 19:00
Filip Hovorka
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Hana Melmerová Melmerová
15:00 - 16:00
Jindřich Růžička
16:00 - 17:00
Jindřich Růžička
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00

27. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaAdéla Vališová
09:00 - 10:00
Ondřej Wohlschläger
10:00 - 11:00
Ondřej Wohlschläger
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Iva Kučerová
17:00 - 18:00
Trénink dětí
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Jaroslav Molhanec
16:00 - 17:00
Eva Jílková
17:00 - 18:00
Trénink dětí
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 10:30 Jindra Kučerová
10:30 - 11:00
Jindra Kučerová
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 Justýna Jílková
14:00 - 15:00
Justýna Jílková
15:00 - 16:00
Andrea Kučerová
16:00 - 17:00
Jaroslav Nohava
17:00 - 18:00
Agáta Melmerová
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
so
28. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaB tým | TK Zliv B - TK Ostrovec
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plochaB tým | TK Zliv B - TK Ostrovec
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plochaB tým | TK Zliv B - TK Ostrovec
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 Magdaléna Vališová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
ne
29. 5.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaAlžběta Dušková
09:00 - 10:00
Jiří Jerhot
10:00 - 11:00
Jiří Jerhot
11:00 - 11:15
11:15 - 12:00 Kateřina Hačková
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 František Záveský
17:00 - 18:00
František Záveský
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plochaMiroslav Blecha
09:00 - 10:00
Jiří Remta st.
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Radek Bican
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Michal Heřman
15:00 - 16:00
Michal Heřman
16:00 - 17:00
Martina Ambrožová
17:00 - 18:00
Martina Ambrožová
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 09:30 Iva Kučerová
09:30 - 10:00
Hana Jerhotová
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 Eva Bicanová
12:00 - 13:00
Viktorie Molhancová
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 Jan Staněk
15:00 - 16:00
Jan Staněk
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:30

Základní informace

Tenisový klub Zliv
Tyršova 754
373 44 Zliv

Důležité kontakty

Helena Phungová
předsedkyně TK Zliv
724 502 547
Antonín Flíček
správce, rezervace
777 264 943
Iva Kučerová
web, rezervace
728 166 908
E-mail tenisklubzliv@gmail.com