Rozpis od 15. 8. 2022 do 21. 8. 2022 (33. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Všechny plochy
po
15. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Pavla Slavětínská
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 Barbora Molhancová
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 16:30 Radek Bican
16:30 - 17:00
Radek Bican
17:00 - 18:00
Radek Bican
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plochaAgáta Melmerová
09:00 - 10:00
Jindřich Růžička
10:00 - 11:00
Tomáš Dierzé
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 Miroslav Šťastný
13:00 - 14:00
Miroslav Šťastný
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Jindra Kučerová
18:00 - 19:00
Jindra Kučerová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
út
16. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaSoňa Kalousová
09:00 - 10:00
Pavla Slavětínská
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 Viktorie Molhancová
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 Viktorie Molhancová
16:00 - 17:00
Adam Sochor
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plochaVladimír Čech
09:00 - 10:00
Václav Čížek
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
3. plochaMonika Tampierová
09:00 - 10:00
Jindřich Růžička
10:00 - 11:00
Justýna Jílková
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 Roman Pešek
13:00 - 14:00
Roman Pešek
14:00 - 14:30
Tomáš Šarvaic Šarvaic
14:30 - 15:00
Tomáš Šarvaic
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Lukáš Vodička
17:00 - 18:00
Eva Bicanová
18:00 - 19:00
Eva Bicanová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
st
17. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaJaroslav Formánek st.
09:00 - 10:00
Jaroslav Formánek st.
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 David Růžička
12:00 - 13:00
David Růžička
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Iva Kučerová
17:00 - 18:00
Iva Kučerová
18:00 - 19:00
Monika Kačerová
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plochaRadek Žlůva
09:00 - 10:00
Jindřich Růžička
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Václav Kučera
18:00 - 19:00
Václav Kučera
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plochaJustýna Jílková
09:00 - 10:00
Simona Benešová
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Lenka Novotná
18:00 - 19:00
Pavlína Formánková
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
čt
18. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaČIŠTĚNÍ POVRCHU
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 David Růžička
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00 Radek Bican
18:00 - 19:00
Radek Bican
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
2. plochaČIŠTĚNÍ POVRCHU
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 Svatopluk Ambrož
18:00 - 19:00
Svatopluk Ambrož
19:00 - 20:00
Helena Phungová
20:00 - 21:00
3. plochaČIŠTĚNÍ POVRCHU
09:00 - 15:00
15:00 - 16:00 Viktorie Molhancová
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
Lukáš Vodička
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
Miroslav Blecha
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

19. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaSoňa Kalousová
09:00 - 10:00
Pavla Slavětínská
10:00 - 11:00
Magdaléna Vališová
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 David Růžička
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Lenka Novotná
17:00 - 18:00
Lenka Novotná
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plocha 09:00 - 10:00 Václav Čížek
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Marie Hajíčková
17:00 - 18:00
Tomáš Šarvaic
18:00 - 19:00
Tomáš Šarvaic
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plochaTomáš Dierzé
09:00 - 10:00
Ondřej Wohlschläger
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Miroslav Blecha
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00 Květa Polenová
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
so
20. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plochaMIX TURNAJ
09:00 - 21:00
2. plochaMIX TURNAJ
09:00 - 21:00
3. plochaMIX TURNAJ
09:00 - 21:00
ne
21. 8.
Plocha09 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
1. plocha 09:00 - 10:00 Jiří Jerhot
10:00 - 11:00
Jiří Jerhot
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 Václav Čížek
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00 David Růžička
15:00 - 16:00
David Růžička
16:00 - 17:00
Barbora Molhancová
17:00 - 18:00
Barbora Molhancová
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00 20:00 - 21:00
2. plochaJiří Štabrňák
09:00 - 10:00
Jiří Štabrňák
10:00 - 11:00
Jiří Remta st.
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 Jiří Jerhot
17:00 - 18:00
Filip Hovorka
18:00 - 19:00
Filip Hovorka
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
3. plocha 09:00 - 10:00 Hana Jerhotová
10:00 - 11:00
Hana Jerhotová
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 Jan Staněk
15:00 - 16:00
Jan Staněk
16:00 - 17:00
Martina Ambrožová
17:00 - 18:00
Martina Ambrožová
18:00 - 19:00
Alžběta Dušková
19:00 - 20:00
Radek Žlůva
20:00 - 21:00

Základní informace

Tenisový klub Zliv
Tyršova 754
373 44 Zliv

Důležité kontakty

Helena Phungová
předsedkyně TK Zliv
724 502 547
Antonín Flíček
správce, rezervace
777 264 943
Iva Kučerová
web, rezervace
728 166 908
E-mail tenisklubzliv@gmail.com